آموزش ایمیل مارکتینگ

e-mail marketing

آموزش ایمیل مارکتینگ - تعداد صفحات 88 PDF - آپم کا - دانلود
آموزش ایمیل مارکتینگ - تعداد صفحات 88 PDF - آپم کا - دانلود-عکس 3
آموزش ایمیل مارکتینگ - تعداد صفحات 88 PDF - آپم کا - دانلود-عکس 3
آموزش ایمیل مارکتینگ - تعداد صفحات 88 PDF - آپم کا - دانلود-عکس 3

نام فایل: ایمیل مارکتینگ

نام نویسنده : سینا رضایی

تعداد صفحات : 44 ص

انتشار : آپم کا

زبان کتاب : فارسی

سطح : عمومی

سر فصل های : ایمیل مارکتینگ به زبان ساده – اهداف ایمیل مارکتینگ – نگات اثبات شده – اقدامات خطرناک -آموزش کار

تاریخچه : ایمیل مارکتینگ درکنار رشد تکنولوژی قرن بیست و یکم به سرعت در حال پیشرفت است. قبل از این رشد ، زمانی که ایمیل ها به اکثریت مشتریان نو آور بودند، بازاریابی ایمیلی به اندازه موثر نبود. 

بازاریابی ایمیل مارکتینگ نوعی بازار یابی مستقیم است که به وسیله ایمیل صورت می گیرد. در این روش از بازاریابی می توان کالا و خدمات خود را از طریق ایمیل به مخاطبان خود معرفی کرد.

این عمل به صورت ارسال پیام ایمیلی به یک یا بی نهایت کاربر با هدف ایجاد ارتباط تجاری صورت می گیرد نکتع قابل توجه این است که تخمین زده می شود درسال 2006 شرکت های آمریکایی 400 میلیون دلار برای بازاریابی پست الکترونیک هزینه مصرف کرده اند.

یکی از چند موارد مهمی که می توان به آن اشاره کرد امکان سنجی رفتار کاربران و مشتریانی است که ایمیل ها برایشان ارسال شده و هر نکته و عمل قابل توجهی در این مدل بازاریابی قابل سنجش و  بهبود است.

بازگشت سرمایه یا ROI  در این نوع بازاریابی 40 می باشد که بیشتریت آمارROI بین رسانه های تبلیغاتی دنیا است..به زبان ساده تر به ازاری هر 10 تومان سرمایه 400 تومان سرمایه عایدتان می شود.

اولین حرکت در زمینه ایمیل مارکتینگ ارسال ایمیل به 400 نفر به جای یک نفر بود که این عمل توسط گری توئرک صورت گرفت. در بین روش های بازاریابی اینترنتی که وجود دارد این روش یکی از برترین روش های برتر از نظر برگشت سرمایه است.

دمورد  از نکات اثبات شده ایمیل مارکتینگ : در صد باز شدن ایمیل ها در سال 2016 بیست و چهار درصد بود – بیشترین میزان غلط بودن ایمیل ها در آسیا است با سی و سه در صد ( جهت دستیابی به تمامی موارد ذکر شده به کتاب مراجعه کنید.)

دو مورد  از اشتباهات خطر ناک ایمیل مارکتینگ : بانک ایمیل خریداری کنید – به ندرت برای مخاطبان خود ارسال دارید ( جهت دست یابی به تمامی موارد ذکر شده به کتاب مراجعه کنید)

سایت میل چیپ در کنار تمامی سرویس های پولی خود. پنل ارسال رایگان ایمیل را به کاربران خود می دهد. در ارسال انبوه ایمیل رایگان این سایت شما محدودیت کاربر تا 2000 کاربر را خواهید داشت که البته در ماه می توانید 12000 هزار ایمیل ارسال کنید. که این تعداد ارسال ایمیل به طور عادی عالیست.

ارسال ایمیل به کاربرانی که خودشان تمایل کرده اند بهتر از ارسال ایمیل به هزاران هزار کاربریست که هیچگونه اطلاعاتی درباره رضایت مندی آنها و دریافت ایمیل های کسب و کار ما را داشته باشند.

در بین روش های بازاریابی اینترنتی که وجود  دارد این  روش یکی از برترین روشهای برتر از نظر برگشت سرمایه است.

امکاناتی که ایمیل مارکتینگ به کسب و کار ها می هد چیست؟

-امکان بازاریابی روی کاربر هدف

-امکان آنالیز و تجزیه و تحلیل جهت بهبود ایمیل مارکتینگ

-امکان مدیریت پیغام کاربر جهت ارسال

-چند سطحی بودن تبلیغ

تفاوت تبلیغات ایمیلی و بازاریابی ایمیلی:

شاید بسیاری از ما ای دو روش تبلیغ ایمیلی را همیشه یکسان و یکی بدانیم اما باید توجه داشت که بازاریابی ایمیلی بسیار گسترده تر از تبیلیغات ایمیلی است.در تبلیفات ایمیلی ما با یک پیام تبلیغ مشخص سرو کار داریم که آن را از طریق ایمیل برای افراد زیادی ارسال می کنیم.

اما وقتی از بازاریابی ایمیلی سخن به میان می آوریم منظور ارتباط پایدار و موثر (دو طرفه) وجود دارد که داری مجوز از سوی مشتری است که جهت دریافت و عدم دریافت پیام ها کاربر می تواند تصمیم گیرنده باشد.

همیشه برای راه اندازی این نوع تبلیغات شما نیاز دارید تا یکسری آموزش ها و اقدامات را انجام دهید: مطالعه – ساخت لیست ایمیل – طراحی خبر های با کیفیت – شناخت چالش ها و…

چرا ین روش مهم است؟

در واقع این روش بازار یابی نوعی بازاریابی نوین  محسوب می شود. این روش یکی از روش های موثر ، پربازده است که می توان به جرات پفت سریعترین راه حل ممکن برای تبلیغات است.در مطالب قبلی گفتیم که یکی از دلایل خوب که بیشترین بازدهی و در عین حال کمترین هزینه را دارا است همین روش است.

با رشد اینترنت تبلیغات بسیار متنوع شده. که این روش می تواند در کنار وب سایت ها ، شبکه های اجتماعی ، و بلاگ ها تاثیر گذاری بالایی خواهد داشت،این روش به اولویت تبلیغات در کسب و کارها تبدیل شده.

به طور کلی این روش را می توان از نظر کارایی در دسته بندی های مختلفی معرفی کرد ، اما مهمترین کارایی هایی که این روش در اختیار ما می گذارد ، شامل

– ارتباط با مشتریان به صورت دائم

– بازخورد بالا

– بدون هزینه یا رایگان بودن

– سریع و پرقدرت

– نمایش آمار

– تبلیغ گسترده

– اعتبار

 

امیدوارم از کتابهای ارائه شده توسط وب سایت آپم کا نهایت استفاده را ببرید.

درگاه پرداخت محصول

قیمت محصول : 5000 تومان