درباره ما

صفحه درباره ما _ آپم کا
درباره ما آپم کا:
آپم کا (مرکز راه اندازی پروژه و کسب و کارهای آنلاین) در سایت 1396 با عنوان قبلی ( وب آدیس) فعالیت خود را در زمینه مشاوره ، طراحی ، پیاده سازی ، و پشتیبانی کسب و کار ها به صورت آنلاین آغاز کرده که توانسته نظر کاربران در این حوزه را  به خود جلب نمایید.
سیستم آپم کا سیاست خود را بر مبنای کسب رضایت متشریان قرار داده است .آپم کا توانست با اقدامات موثر در زمینه خدمات کسب و کارهای اینترنتی فعالیت خود را گسترش دهد.
 بنیان گذار:
سایت آپم کا در سال 1398 توسط بنیان گذار بهمن ابول پور تا سیس شده.مدرک تخصصی وی در رابطه با فناوری اطلاعات و ارتباطات شاخه اینترنت و شبکه های کامپیوتری گسترده است که توانسته ایده خود را در زمینه کسب و کارهای اینترنتی به سر انجام برساند.
امیدواریم با تکیه بر خداوند و توانمندی کارشناسان متخصص و فنی خود فضایی مناسب و امن را برای پیشرفت در زمینه های کسب و کار های اینترنتی به وجود آوریم و بتوانیم کارآمدترین ایده ها و روش ها را در اختیارتان قرار دهیم. 

اهداف ما :

 1. ایجاد بستری امن و قابل اطمینان برای راه اندازی یک کسب و کار موفق
 2. دسترسی سریع به پشتیبان و مشاور
 3. آموزش
 4. گسترش و ارتقا کسب و کار سنتی به آنلاین
 5. دستیابی به بازارهای جدید
 6. افزایش میزان فروش و سود
 7. کاهش هزینه‌های

خدمات ما : 

 1. مشاوره راه اندازی کسب و کار
 2. راه اندازی سایت
 3. راه اندازی اپلیکیشن
 4. گرافیک و لوگو
 5. پشنیبانی
 6. سئو و بهینه سازی
 7. آموزش
 8. مقالات و کتابها
 9. شبکه های اجتماعی
 10. استخدامی و کسب درآمد
 11. ارتقا و امنیت

نوع کسب و کارها :

 1. خدماتی
 2. آموزشی
 3. شرکتی
 4. خبری
 5. دایرکتوری و ثبت آگی
 6. دانلودی
 7. نمونه کار
 8. مد و فشن
 9. رسمی و اداری
 10. دانلودی
 11. پزشکی و سلامت

 درباره ما :

به طور خلاصه ما دونوع کسب و کار از نظر راه اندازی داریم :

– ایده و کارآفرینی از صفر

– تبدیل کسب و کارهای سنتی به حرفه ای

در نوع اول

کارفرما پروژه ای در دست دارد که نیاز به پیاده سازی و پشتیبانی آن است.در این روش کارفرما به وب سایت مراجعه کرده و در باره چگونگی راه اندازی کسب و کار خود اطلاعاتی را با کارشناس مربوطه رد و بلد می کند.

بعد از دریافت اطلاعات از سوی کارفرما  مباحثی هم چون قیمت _ از نظر پیاده سازی – پشتیبانی – سئو سازی – تبلیغات و … خواهد بود که کارفرما بعد از تایید وارد سایت شده و در قسمت ثبت پروژه شروع به ثبت پروژه خود از نظر نحوه پیاده سازی و ابزار مورد نیاز خواهد کرد.

اما در نوع دوم 

شخص کارفرما جهت افزایش فروش و شناخته تر شدن در نوع کسب و کار و افزایش بازدید نیاز دارد تا کسب و کار خود را از کسب و کار سنتی به کسب و کار هوشمند تغییر دهد، اما با باید ها و نباید ها و سوالات زیادی روبه رو خواهد بود.

از این رو چون کسب و کار اینترنتی و هوشمند یک کسب و کار علمی و تخصصی  است نیاز دارد تا مشاوره ، پشتیبانی ، و سایر خدمات کسب و کار را به شرکت معتبر و مورد اعتماد بسپارد.

کارشناسان آپم کا بعد از در خواست کارفرما شرایط و شواهد را بررسی و با پیاده سازی کسب و کار شما را در این امر یاری خواهد کرد.

 

درباره ما

 درباره ما : نقاط قوتی که شرکت ما دارد

مراکز و شر کت های زیادی هستند که در زمینه مشابه سیستم ما فعالیت دارند و ما خوب بودن و یا بد بودن آنها را تایید نمی کنیم. ما سعی زیادی بر این موضوع داریم که با رفع مشکلات و خلاء های موجود در سایر شرکت ها بتواند یک سیستم قدرتمند در ضمینه راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی ایجاد کردیم ، که یکی از مواردی که همیشه در بین کاربران آپم کا بوده و هست استفاده از نظرات کاربران عضو خواهد بود چون نظرات ارزشمند شما می تواند خلاء هایی که از دید ما مخفی می باشد را بر طرف سازیم.

در سیستم آپم یکی از نقاط قوت ما استفاده از آزمون و دریافت نمونه کار برای استخدام است تا بتوان نیرو های کاربلد و خبره را به عنوان همکار بر روی پروژه های شما فعالیت داشته باشند.  

همکاران ما :