پنل پیامکی فراز اس ام اس

پیامک تبلیغاتی فراز SMS

روشهای ارسال پیامک تبلیغاتی

تعرفه پنل های sms

منظور از ارسال پیامک اینترنتی چیست؟

برای همه شما پیش آمده که از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنیم و به محض سفارش یا خرید محصول یا خدمات ،متنی از طرف آن کسب و کار دریافت کنیم.

یک سوال:

به نظر شما این عملیات به چه صورت شکل می گیرند ؟ آیا این عمل به صورت دستی انجام گرفته؟ در پاسخ باید بگویم خیر.

فرض کنید یک فروشگاه روزانه هزاران سفارش می گیر، ایا فرصتی برای ارسال تکی به کاربران وجود دارد؟ باز هم در پاسخ باید بگویم خیر.

کسب و کارها از طریق ارسال مشتریان خود را از فرایند سفارش و محصولات جدید با خبر می شوند.

ارسال اینترنتی در واقع ارسال به کاربران مختلف در بستر اینترنت است.با استفاده از این قابلیت می توانید روزانه تا چندین میلیون متن هم برای کاربران خود ارسال کنید.مثلا اگر بخواهید تخفیفاتی را به کاربران یا مشتریان وابسته به سایت خود اطلاع رسانی کنید، کافیست پنل خود را تهیه و شماره آنها را در پنل  خود ذخیره کرده و برای آنها اطلاع رسانی را ارسال کرد.

بسیاری از روش های بازاریابی در کسب و کارها با مشکلات و چالش هایی روبه رو است که باعث می شود تا کسب و کار نتیجه خیلی خوبی را از آن نگیرند، بنا بر این داشتن یک پنل پیامکی می تواند کسب و کار شما رو رونق دهد.

قابلیت گزارش گیری:

یکی از مهمترین مواردی که هر پنل پیامکی باید در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید یکسری اقدامات حقیقی را پیاده سازی کنید گزارش گیری کامل است.شما باید بدانید چه تعداد از پیامک های شما ارسال شده و یا چه تعداد از پیامک ها خوانده شده.

روش های ارسال پیامک به مخاطبین:

– ارسال به مخاطبین بر اسال سن و جنسیت

– ارسال به منطقه خاص

– ارسال به اصناف و یا فعالان

اما شش اشتباه رایج برای ارسال:

– انتخاب اشتباه برای ارسال 

– انتخاب متن نامناسب 

– عدم انتخاب درست در زمانبندی 

– ارسال در فواصل کوتاه

– تکراری بودن

– اجازه ندادن به مشتری جهت انتخاب دریافت و یا عدم دریافت 

اما متن پیامک های تبلغاتی باید چگونه باشد:

نمونه پیامک های مختلفی برای ارسال پیامک وجود دارد که می توانید از آنها به عنوان تبلیغات موفق کمک بگیرید.اما اگر قصد راه اندازی کمپین انتخاباتی را دارید، تنها نوشتن یک متن خوب نیست! که توجه شما  را به خود جلب کرده توانسته ذهن شما را درگیر خود کند، ویژگی یک پیام خوب تبلیغاتی را رعایت کرده اند و توانسته نظر شما را به خود جلب کند.این انگیزه زمانی ایجاد می شود که متن پیام ذهن کاربر هدف را درگیر کند ، و همچنین احساس به نیاز و انجام کاری را داشته باشد.

مواردی که حتما باید به آن توجه کرد عبارتند از :

– احساسات مخاطب را هدف قرار دهید:

یک لایه ترس برانگیز و یا مایوس کننده مثبت ایجاد کنید.مثلا کد تخفیف ویژه برای مدت زمان معین و کوتاه که باعث می شود شخص خرید خود را به دفعه بعدی موکول نکند.

– کلمات همراه با بار مثبت:

قدرت کلمات را دست کم نگیرید زیرا باعث می شود نتیجه بهتری از کمپین خود دریافت کنید. این نکته قابل ذکر است که انسان ها کلمات با بار مثبت را دوست دارند و زود به این کلمات اعتماد می کنند.

– جداب بودن :

یادداشت کردن چندین متن و نشان دادن آن به سایر اطرافیان جهت نتیجه گیری در انتخاب می تواند شمار را به خوبی یاری رساند و بهترین تصمیم در انتخاب متن را داشته باشید.

– سادگی و قابل فهم بودن:

با توجه به اینکه مخاطبین شما ممکن است همه سنین و از همه قشر باشد ، متن  باید به گونه ای باشد که مخاطب اصل موضوع را بفهمد تا مخاطب با خواندن  مجذوب شود.

– متن باید در گیر کننده باشد:

مخاطب بعد از دیدن متن شما باید انگیزه و هدف پیدا کند

نکته پایانی :

اگر قصد یک سیستم تبلیغاتی خوب داشته باشید. فراز اس ام اس یکی از بهترین گزینه های پیش نهادی ما است که شما را در یک کسب و کار موفق  و برند خواهد ساخت. این وب سایت مورد تایید وب سایت آپم کا می باشد در طی چندین سال کار و فعالیت با شرکت فراز اس ام اس کاملا راضی بوده این سیستم داری پشتیبانی قوی و امکانات فروانی است که تمامی نیاز های شما را برای کسب و کار خود بر طرف می سازد.

 

مشاهده صفحه فراز اس ام اس