قوانین و منشور اخلاقی آپم کا - ویژه همکاران و کاربران

قوانین و منشور اخلاقی آپم کا - ویژه همکاران و کاربران

 توضیحات – قوانین و منشور اخلاقی آپم کا – ویژه همکاران و کاربران 

لطفا قبل از هر اقدامی قوانین و شرایط مندرج در  همین صفحه (قوانین و منشور اخلاقی آپم کا ) را مطالعه فرمایید.

تمامی قوانین و  منشور اخلاقی آپم کا در صورت کاربر سایت بودن ( همکار – کاربرمشتری) و تمامی اشخاص حقیقی و حقوی که متصل به سایت آپم کا هستند را شامل می شوند.

عمل نکردن به قوانین و یا نپذیرفتن شرایط، تخلف و هر گونه اعتراض قابل قبول نیست.

اما بند های قوانین و منشور اخلاقی آپم کا:

این فوانین و منشور اخلاقی آپم کا و اخلاق سازمانی برای اشاعه و اعتلای ارزش های انسانی ، رفتاری و سازمانی در وب سایت پروژه محور آپم کا می باشد.ما به عنوان یک سیستم بزرگ مشاوره ای ، پروژه ای ، آموزشی برای ارتباط هر چه بهتر وظایف ، قانئن و مسئولیت های کاری جهت توسعه بهبود خدمات رسانی و همکاری ، باید خود را ملزم به رعایت اصول و قوانین درج شده در این صفحه بدانیم.

شروع بند : (قوانین و منشور اخلاقی آپم کا)

– حاکمیت قانون در سیاست های همکاری :

همه فرایندها در آپم کا مبنای قانونی دارد و تصمیمات و اقدامات کارب مدیران و کارکنان در چار چوب قوانین  حاکم اجرا می شود.

– برابری :

جهت ارائه خدمات به همه کاربران ، جایکاه یکسانی در نظر داریم و همه در بحث انجام کار برای همه به صورت یکسان و با توجه به نیاز های کاربران خدمات رسانی می کنیم.

– شفافیت :

همه فعالیت ها در آپم کا از طراحی فرایند تا اجرای عملیات متکی بر نگرش وضوع و شفافیت می باشد.آگاهی دادن به مشتریان و ارائه اطلاعات مورد نیاز در چارچوب قانون ، وظیفه آپم کا می باشد.

– احترام و اعتماد :

انتظارات و اعتماد برای کاربران آپم کا محترم و قابل ارزش است. و آپم کا از احترام و اعتماد شما سپاس گذار خواهد بود.

– محرمانگی اطلاعات :

اطلاعات کاربری و کاری  شما در نزد اپم کا محفوظ می باشد و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد غیر مجاز قرار داده نخواهد شد.

– ارتقاع مهارت و افزیش سطح علمی

تقویت و دانش مستمر مهارت ها و تخصص های مورد نیاز همکاران آپم کا جزء وظایف آموزشی بوده و تلاش مداوم در این موضوع یکی از مهمترین و با ارزش ترین خدمات آپم کا می باشد.

– بهره وری ، نو آوری و بهبود خلاقیت :

در آپم کا سعی بر این است که افراد خلاق و متفکر حذب شود که بتوانند سیستم آپم کا را در جهت بهره وری بهتر و خلاقیت در انجام امور خدمات به مشتریان یاری رسانند.

– مسئولیت پذیری :

آپم کا در جهت خدمات رسانی کسب و کار ها و انجام وظایف طبق قانون پاسخگو خواهد بود و از این بابت مشتریان این سیستم نگرانی نداشته باشند.

رفتارهای فردی و سازمانی

A – رفتارهای فردی : کسانی که به هر نحو با آپم گا همکاری دارند باید از معاد و منشور اخلاقی بر خوردار باشد.ادب نشانه شخصیت شماست. جهت امور شکایات مراجع مربوطه سایت را در جریان بگذارید تا مشکل بررسی و رفع گردد.

B – رعایت آداب در گفتار و روش های انسانی و مودبانه از جمله نکات مهمی است که همکاران هم باید به آن دقت داشته باشند و آن را رعایت نمایند. در صورت عدم توجه به این موضوع مخالفت با قوانین آپم کا می باشد.

اما قوانین مهم سایت:

– در انتخاب محصولات و خدمات اعم از طراحی و راه اندازی و سایر انتخاب دقیق و مطمعینی داشته باشید و هچنین بعد از گرفتن تصمیم نهایی شروع به راه اندازی کسب و کار هوشمند خود کنید. چون زمانی که پروژه شروع به راه اندازی و ساخت بشه هزینه پروژه غیر قابل برگشت خواهد بود و لغو قرار ممنوع می باشد.

– در صورت عدم آگاهی و یا سوالات کاری از و دریافت مشاوره فقط از طریق فرم مشاوره در پنل کاربری اقدام نمایید. در غیر این صورت پاسخگو نخواهیم بود.

– از قرار دادن اطلاعات کاربری خود به همکاران و سایر کاربران عضو و غیر عضو جدا خوداری نمایید،در صورت بروز مشکل از قبیل تغییرات ، هک وسو استفاده های احتمالی بر عهده خود شما می باشد.

قوانین استخدامی :

– شرکت در آزمون الزامی ایست.

– ارسال مدارک باید واقعی باشد.از مدارک جهلی جدا خود داری نمایید. 

– کاربرانی که به عنوان همکار شناخته می شوند باید تابع قوانین آپم کا باشند.

– کار به صورت دورکاری و پروژه محور است .شامل هیچ کدام از موارد ذکر شده بیمه نخواهد بود. بجز اجزای اصلی سازمان که در فرم تعهد نامه نوع پست آنها ذکر شده باشد.

– حقوق و مزایا بر حسب پروژه و نوع انجام کار مشخص می کنیم و همه شما باید تابع این قوانین باشید.

تمامی قوانین و منشور اخلاقی آپم کا اعلام شده توسط مدیر آپم کا با مشورت اعضای کارشناس صورت گرفته و تایید همکاری در همه شرایط به معنای پذیرفتن تمامی قوانین و منشور اخلاقی می باشد.

(قوانین ومنشور اخلاقی آپم کا) وضع شده برای تسریع و نظم در انجام کارها می باشد و احترام همه کارکنان و کارفرمایان چه حقیقی و چه حقوقی محفوظ می باشد.

اپم کا برای همه همکاران و کارفرمایان آرزوی سلامتی و موفقیت را از خداوند منان خواهان است.

با تشکر مدیر وب سایت آپم کا