شرایط استخدام وب سایت آپم کا

شرایط استخدام وب سایت آپم کا | انجام پروژه کسب و کار

مقدمه :

(((شرایط استخدام وب سایت آپم کا)))

کسب درآمد از طریق اینترنت و ابزار ارتباطی روز به روز در حال افزایش است و می تواند گفت تقریبا خیلی از کسب و کارها سنتی برای فروش و درآمد بیشتر رو به سمت فروش و یا معرفی خدمات خود و یا کالا های خود از طریق این نوع کسب درآمد نموده اند.

کسب و کارهای های آنلاین جایگزین مناسب برای فروش و معرفی خدمات است از این رو کسب و کارهای آنلاین نیاز به راه اندازی و مرکز فروش خود دراند که این کار نیاز به تخصص و کاربلد بودن در زمینه طراحی و پیاده سازی کسب و کارهای آنلاین می باشد.

توضیحات:

(((شرایط استخدام وب سایت آپم کا)))

شرایط استخدام وب سایت آپم کا ، داری شرایط و زمانبدی خود بر اساس نیاز های شرکت آپم کا انجام می گیرد. نیروهای متخصصی که می خواهند در آپم کا همکار ما شوند نیاز هست تا بعد از برگزاری آزمون و ارسال مدارک لازم و ارائه نمونه کار بعد از کسب امتیاز لازم ( از 100 – نمره 85) در آپم کا فعالیت کاری خود را شروع می کنند.

در آپم کا حقوق و مزایا به صورت پروژه ای انجام می شود و بعد از اتمام پروژه ( در پروژه های کوتاه مدت ) و به صورت ماهیانه ( در پروژه های بلند مدت – مانند پشتیبانی سایت ) به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد. در آپم کا  کارها به صورت تکی و تیمی بر اساس نیاز های پروژه انجام می شود تمامی خرید ها جهت راه اندازی کسب و کار مانند هاست و دامنه و ابزار وردپرس و غیره توسط سایت انجام می شود.

مدارکی که همکاران جهت اخذ مجوز و شروع فعالیت خود نیاز مانند مدارک دانشگاهی و یا مدراک اخذ شده از مراکز معتبر اخذ شده باشد در غیر این صورت از پذیرش آنها معذورم  (بجز موارد خاص  – به تشخیس کارشناسان سایت)

مراحل اخذ مجوز:

شرایط استخدام وب سایت آپم کا به شرح زیر می باشد:

1 – ابتدا باید به سایت شوید و ثبت نام کنید و نام کاربری یافت کنید. جهت دسترسی به آزمون وآموزش >> (آموزش الزامی نیست انتخابیست – اما سوالات آزمون از مقالات و آموزشات طرح خواهد شد)

   – جهت ثبت نام در سایت  نیازی به پرداخت  ندارید.

   – آموزش ها و مقالات به صورت رایگان و پولی قرار داده شده که کاربران بر حسب نیاز خود می تواند این فایل های آموزشی و مقالات رو دریافت نمایند.

2 – بعد از ثبت نام  و دریافت نام کاربری در منوی استخدامی >>>>  باید کلید آزمون را در مرحله اول باید فرم دریافت کلید آزمون را تکمیل و بعد از بررسی و عدم مشکل کلید آزمون برای شما از طریق پنل های اطلاع رسانی ارسال خواهد شد.

   – جهت برگزاری آزمون نیازی به پرداخت  هزینه ندارید.

   – شما فقط یک بار نیاز به ارسال مدارک خواهید داشت مدارک شما نزد ما محفوظ خواهند ماند.

   – برگزاری آزمون بدون محدودیت سنی  انجام خواهد شد.

   – توجه داشته باشید برگزاری آزمون بر اساس نیازمندی های سایت انجام خواهد شد.

   – بعد از قبولی در آزمون به قسمت ارسال مدارک همکاران بروید و مدارک خواسته شده خود را ارسال نمایید.

3 – بعد از قبولی در آزمون شما باید منتظر بررسی نهایی کارشناسان استخدامی باشید و در صورت عدم مشکل در مدارک ارائه شده و نتایج آزمون از طریق پیام کوتاه اطلاع رسانی خواهد شد.( با آرزوی موفقیت )

مدارک مورد نیاز جهت ارسال:

توجه تمامی مدارک خواسته شده باید به صورت واضع و خوانا اسکن شده باشد در غیر این صورت به شما جهت برسی مجدد اطلاع رسانی خواهد شد.

  – یک قطعه عکس جهت نمایش و معرفی کارمندان   

  – کارت ملی پشت 

  – مدرک درسی – دانشگاهی – آموزشگاهی

  – ارسال روزومه و نمونه کار همراه با توضیحات به صورت پی دی اف ( امتیاز محسوب خواهد شد.)

مرکز مشاوره ، انجام پروژه و مطالعات کسب و کارهای آنلاین

 با تشکر

کسب و کارهای های آنلاین جایگزین مناسب برای فروش و معرفی خدمات است از این رو کسب و کارهای آنلاین نیاز به راه اندازی و مرکز فروش خود دراند که این کار نیاز به تخصص و کاربلد بودن در زمینه طراحی و پیاده سازی کسب و کارهای آنلاین می باشد.

(((شرایط استخدام وب سایت آپم کا)))