تماس با ما

صفحه تماس با ما _ آپم کا

تماس با ما آپم کا: شما می توانید با بر قراری ارتباط موثر بین کاربران و همکاران مشکلات خود را با تماس با ما برقرار سازید تا کاربران آپم کا در اولین فرصت پاسخگوی تماس شما کاربران عزیر باشد. 

آپم کا سعی کرده تا با گسترش پل های ارتباطی در صفحه تماس با ما بتواند نیاز های کاربران خود را در خصوص ارتباط و پاسخگویی افزایش داده و کاربران خود را از راضی نگه دارد.

در صورت هر گونه مشکل و یا نیاز به گفت و گو درباره خدمات و یا ارتباط با مدیر آپم کا می توانید از اطلاعات درج شده در صفحه تماس با ما آپم کا استفاده نمایید و مشکلات ، پیشنهادات و یا انتقادات خود را با ما در میان بگذارید و ما با گرمی از نظرات شما استقبال خواهیم کرد

تماس با ما

تماس با مدیر 

09175190064

بخش اداری و پشتیبانی 

در دست اقدام

 پست الکترونیک 

siteapmka@gmail.com

کشور : ایران

استان : کهگیلویه و بویراحمد

شهرستان : گچساران

منطقه : مرکز شهر

سوالات پر تکرار کاربران از آپم کا

تمامی کسانی که می خواهند به عنوان همکار ، با سایت آپم کا همکاری داشته باشند باید نیروی متخصص کار آمد و تحصیل کرده در رشته های علوم کامپیوتر ، فناوری اطلاعات ، اینترنت و شبکه باشند.

این افراد بعد از برگذاری آزمون یا نمونه کار و ارائه مدارک مندرج در سایت بعد از بررسی های لازم و تاییدیه  مورد نیاز. به عنوان همکار و متخصص سایت شناخنه خواهد شد و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه شرایط به بخش استخدامی سایت مراجعه نمایید

زمان پاسخگویی به سوالات و تیکت کمتر از دوازده ساعت خواهد بود. سعی شده که پاسخ به سوالات کاربران در اولویت کاری سایت آپم باشد.لطفا از تکرار و ارسال مجدد تیکت خود داری نمایید. در صورت دریافت نکردن پاسخ در زمان اعلام شده با ما از طریق شماره واتساپ و تماس 

درج شده جهت پیگیری موضوع اطلاع رسانی نمایید تا موضوع برای کاربر پیگیری و  به اطلاع ایشان ، اطلاع رسانی شود.

سیستم آپم کا به صورت پروژه ای فعالیت دارد  که بعد از اتمام پروژه و تحویل کار و  تایید کارفرما

مبلغ مورد نظر به حساب بانکی ثبت شده واریز خواهد شد.

در صورت عدم پرداخت از زمان اعلام شده به مدت 48 ساعت از زمان اعلان واریز کاربر همکار و یا بازار یاب باید با ارسال تیکت به بخش حسابداری موضوع را با  کارشناس مربوطه جهت رفع و بررسی مجدد اعلام نمایید.

دستمزد به صورت قانونی و قطعی ایست و برای سایت آپم کا با توجه به همکاری خواسته شده و طبق قانون دستمزد آپم کا خواهد بود.

بعد از پایان آزمون و مدارک ارسال شده نتایج آزمون و مدارک مورد بررسی قرار می گیرد و اسامی کاربران مورد تایید در قسمت نتایج آزمون  نمایش داده خواهد شد. تا زمان اعلام شده برای نتایج آزمون از زدن تیکت و تماس با ما خوداری نماید

در صورتی که شما پیشنهاد کاری در رابطه با کسب و کارهای آنلاین دارید می تواندی روزومه خود را برای ما ارسال کنید تا ما بعد از  بررسی های لازم جهت بررسی بسته پیشنهادی ظرف مدت یک هفته تایید یا عدم تایید همکاری را از طریق پست الکترونیک و شماره تماس به شما اطلاع رسانی کنیم.

با توجه به اینکه سایت آپم کا یک ساعت عملی محور و پروژه ایست پس بنا بر این با توجه به موارد خواسته شده در مورد استخدام نیاز هست که آموزش های تکلمیلی و حرفه ای خود را فرا گیرد. جهت پیگیری این موضوع می تواند به شماره تماس واتساپ در ج شده در قسمت تماس با ارتباط برقرار ساخته و راهنمایی بگیرد.

مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع ، بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص (مشاور) انجام می‌گیرد. 

مشاوره، اقدامی حمایتی در حمایت از فردی است که آسیب دیده یا در معرض آسیب قرار دارد. مشاوره، کمک مشورتی، فکری و اطلاعاتی همراه با آزادی دادن در گزینش راه حل و احترام، با استفاده از دانش است که در شرایط انتخاب راه حل و تصمیم‌گیری قرار دارد.

اما مشاوره در آپم کا :

آپم کا یک سیتیم مشاوره ای چند منظوره است که مهم ترین آنها  شامل : مشاوره راه اندازی کسب و کار – مشاوره قضایی و جرائم 

مشاوره راه اندازی کسب و کار : اگر شما می خواهید کسب و کار اینترنتی داشته باشید و یا کسب و کار سنتی خود را تبدیل به یک کسب و کار اینترنتی نمایید از این نوع مشاوره استفاده می شود. این نوع مشاوره تمامی مراحل و چگونگی راه اندازی سایت را برای شما شرح میدهد.

همیشه ممکن است فردی یا افرادی جهت راه اندازی یک کسب و کار اطلاعات کافی جهت راه اندازی کسب و کار را نداشته باشند و نیاز هست که قبل از شروع و انجام یک پروژه کسب و کار اطلاعاتی را از منابع آگاه و متخصص دریافت کنند تا بتوانند تصمیمات مهم و بهتری در راه اندازی پروژه خود داشته باشند.

مشاوره قضایی و جرائم: در صورت بروز مشکل از سایت های دیگر  از نظر تاخیر در انجام پروژه ، انجام ندادن کار پروژه ، و غیره می توانید از ما مشاوره دریافت کنید.

مشاوره جرائم اینترنتی چیست؟

با گسترش صنعت رایانه بخشی عظیمی از فعالیت‌های بشری جنبه اینترنتی به خود گرفته است. با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی بسیاری از کارها با سهولت و سرعت بیشتر در حال انجام است، اما در کنار قابلیت‌های مثبتی که فضای مجازی به افراد می‌دهد، تهدیداتی را نیز ایجاد می‌کند؛ بنابراین می‌توان گفت فناوری اطلاعات زمینه ارتکاب اعمال مجرمانه و جرائم فضای مجازی را ایجاد کرده است که می‌تواند خسارات و مشکلات فراوانی را برای جامعه ایجاد نماید. در همین راستا کشورها برای مبارزه با جرائم رایانه‌ای و اینترنتی قوانینی را تحت عنوان جرائم رایانه‌ای تنظیم کرده‌اند تا با این جرائم به مبارزه بپردازند. 

پاسخگو یی در 24 ساعت شبانه روز